وبلاگ متفاوت محسن طاهری

 
نویسنده : بنی سعید - ساعت ۱٠:٥٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳۸۸
 

The image “http://www.cinemaema.com/parameters/cinemaema/images/cache/1241636777.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

سینمای ما - ساعاتی قبل پیمان ابدی سر صحنه فیلمبرداری در یک سانحه تصادف از دنیا رفت. او که در سابقه‌اش کار در مجموعه تلویزیونی موفق «هشدار برای کبرا 11» دیده می‌شد، پس از بازگشت به ایران، صحنه‌های بدل‌کاری مختلفی را در سینما و تلویزیون ایران رهبری کرد. از جمله فعالیت‌های او در زمینه جلوه‌های ویژه، فیلم‌های مخمصه و پستچی سه بار در نمی‌زند، بود. چند وقت پیش در گفتگویی ابدی حرفه‌اش را چنین توصیف کرد: «من از این کلمه خیلی بدم می‌آید اما مجبورم از آن استفاده کنم. بدلکاری یک بخش جداگانه‌ای برای تکمیل کردن و به وجود آوردن انگیزه در هر فیلمی است. چیزی است که می‌توانم بگویم آرزوی هر جوانی است به خاطر هیجان تپش قلب، ماجراجویی و این طور چیزهایش. یک ورزشی است که به طور علمی به صورت هنر به نمایش در می‌آید. می‌شود گفت تعریف این کار برای شخص با شخص فرق می‌کند. برای من اما زندگی روزمره است. برای من عشق است» و او هنگام اجرای حرفه مورد علاقه‌اش از دنیا رفت

مابقی این خبر را به همراه عکسهایی از کارهای پیمان ابدی را در ادامه مطلب ببینید. روحش شاد!


 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()
 
نیویورک ، مغلوب اصفهان
نویسنده : بنی سعید - ساعت ۳:٥٧ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸
 
نیویورک ، مغلوب اصفهان
جام جم آنلاین: زمانی که چرخ‌های ماشین هسته‌ای صلح‌آمیز ایران در اصفهان به حرکت درآمد، شاید کسی تصور نمی‌کرد که پژواک این حرکت، زمانی در نیویورک به موضوعی بحث‌برانگیز تبدیل شود و اعضای شورای امنیت درباره چگونگی برخورد سیاسی با آن جلسات مکرر برگزار کنند.

 
ادامه مطلب...
comment نظرات ()