وبلاگ متفاوت محسن طاهری

سیستم تبلیغات OXINADS
نویسنده : بنی سعید - ساعت ٢:٠۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٥ اسفند ۱۳۸٧
 

چنانچه دارای سایت یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید با عضویت در سیستم اکسین ادز اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان برروی تبلیغات تا سقف 800 ریال بعنوان پورسانت دریافت نمایید.همچنین با معرفی این سیستم به دیگران و عضویت آنها از طریق شما به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها می شود مبلغ 50 ریال از طرف سایت به پورسانت شما اضافه خواهد شد و بدین صورت شما به یک حقوق ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت. پرداخت کلیه وجوه و پورسانتها در سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز توسط شرکت رفاه گستر جنوب به شماره ثبت 24516 تضمین شده می باشد.استقبال بی نظیر از این سیستم، خود نشان دهنده این مهم می باشد.

برای ثبت نام در این سیستم که با همین وبلاگ هم همکاری میکند ترجیحا برای حمایت از ما روی بنر ابزار وبمسترها در قسمت تبلیغات و امکانات جانبی کلیک کرده و سپس بر روی ثبت نام کلیک نمایید و یا بر روی لینک زیر کلیک کرده و مراحل قبل را انجام دهید:

http://www.oxinads.com/?a=30443

من هم خودم راضی هستم هر ثانیه هم آپدیت میشه که گزارش لحظه ای درآمد شما رو بگه.

این سایت مطمئن و تضمین شده است. بقیه ی جزئیات و مقررات در ادامه ی مطالب.


کسب درآمد اینترنتی :

آیا به دنبال درآمد و حقوق ثابت ماهیانه و مادام العمر هستید؟ آیا فاقد سرمایه لازم جهت آغاز کسب و کار می باشید؟
-->شما با معرفی سیستم تبلیغاتی اوکسین ادز به سایر سایتها و وبلاگها(عضو گیری نمودن) و عضویت آنها در سیستم از طریق شما، به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات آنها میشود مبلغ 50 ریال از طرف سایت دریافت می نمایید که بدین صورت شما به یک درامد ثابت ماهیانه و مادام العمر دست خواهید یافت.
--> بعنوان مثال اگر به طور میانگین روزی 10 نفر از طرف شما عضو سیستم شوند و هر کدام از آنها در بدترین حالت روزی فقط 100 کلیک هم داشته باشند در یک ماه شما درامدی بالغ بر 23250000ریال معادل دو میلیون و سیصد و بیست و پنج هزار تومان فقط از طریق زیر مجموعه ها و آن هم در ماه اول بدست خواهید آورد و قطعا در ماههای آینده این مبلغ چندین برابر خواهد شد.
--> توجه نمایید که شرکت رفاه گستر جنوببه شماره ثبت 24516 پرداخت کلیه وجوه را ضمانت می نماید.
--> برای شروع عضو گیری می توانید از صفحه "دریافت کد معرفی سایت" استفاده نمایید.

قابل توجه کلیه اعضاء محترم :

--> کلیه افرادی که قصد فعالیت در سیستم را دارند طبق مقررات و شرایط سایت باید از تبلیغات متنی و گرافیکی به طور همزمان در سایت یا وبلاگ خود استفاده نمایند در غیر اینصورت پورسانتی به آنها تعلق نخواهد گرفت.
-->برای دریافت کدهای تبلیغاتی می توانید از منوهای " کد تبلیغات گرافیکی" و " کد تبلیغات متنی" استفاده نمایید.
-->
هر عضو باید آدرس سایت یا وبلاگی را که قصد قراردادن تبلیغات در آن را دارد به صورت صحیح وارد نماید زیرا سیستم به صورت هوشمند تنها پورسانت کلیکهایی را محاسبه می نماید که از سایت یا سایتهایی که شما آدرس آنها را وارد سیستم نموده اید ارجاع داده شده باشند بنابراین چنانچه کدهای تبلیغاتی را در سایتهایی به غیر از آنچه به سیستم معرفی نموده اید قرار دهید هیچ پورسانتی به شما تعلق نخواهد گرفت .
--> شما پس از معرفی سایت یا وبلاگ خود به سیستم حداکثر 48 ساعت فرصت دارید که با قرار دادن کدهای تبلیغاتی در سایت یا وبلاگ معرفی شده اقدام به نمایش تبلیغات نمایید و حداقل 1 کلیک جهت تثبیت عضویت شما به سیستم ارجاع داده شود در غیر این صورت سایت شما حذف خواهد شد و مجددا باید اقدام به ثبت آن نمایید.

به نظر من اگر در این سیستم عضو بشین ضرر نکردین.

پس همی الان برای ثبت نام روی بنر ابزار وبمسترها (یا بر روی لینک زیر کلیک نمایید) در قسمت تبلیغات و امکانات جانبی کلیک کرده و سپس بر روی ثبت نام کلیک نمایید.

http://www.oxinads.com/?a=30443


 
comment نظرات ()