وبلاگ متفاوت محسن طاهری

تخریب شخصیت دروغین اوباما در رسانه های ایرانی
نویسنده : بنی سعید - ساعت ۱:۳٠ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٦ بهمن ۱۳۸٧
 

به نام انسانیت، به نام انسانیت عقلانی، به نام عقلانیت آزاد و نقادانه،

به نام آزادی و انتقاد آگاهانه، به نام آگاهی بی حد و مرز، بی نام بی حدی انسانی.


به نام انسانیت، به نام انسانیت عقلانی، به نام عقلانیت آزاد و نقادانه،

به نام آزادی و انتقاد آگاهانه، به نام آگاهی بی حد و مرز، بی نام بی حدی انسانی،

به نام انسانیت شرافتمندانه

 

 

چندی است که از ورود جناب آقای اوباما رئیس جمهور فقید و متفکر آمریکا به کاخ سفید و بر دوش گرفتن مسئولیت سنگین ریاست جمهوری میگذرد.

جناب اوباما از ابتدای به روی کار آمدن خود بسیاری از طرح های اقتصادی منظم و طرح های باور نکردنی اقتصادی را توسط کابینه ی خود به اجرا گذاشته اند و همچنان در حال پیشروی در حل بحران های اقتصادی آمریکا هستند و آنچنان که بر می آید وضعیت اقتصادی آمریکا در حال بهبود باور نکردنی حاصل طرح های تیم های اقتصادی کابینه ی جناب اوباما مباشد.

در این میان رسانه های ایران با نشان دادن چند تصویر بدون صدا در تلویزیون و یا انعکاس غلط سخنان جناب اوباما در نشریات و مطبوعات سعی در تخریب شخصیت این متفکر بزرگ دارند.

همه ی ما بر این نکته واقفیم که نه تنها رسانه های ایرانی سخنان صحیح و دقیق جناب اوباما را نقل نمیکنند بلکه با تحریف و از روی دشمنی های بی خردانه ی خود با کشور آمریکا سعی در بر انگیختن خشم مردم نسبت به آمریکا و حامیان او دارند.

 

 

شایان ذکر است که متاسفانه اکثر جمعیت مردم ایران را کسانی تشکیل میدهند که نه تنها با زبان های روز دنیا آشنا نیستند بلکه در نتیجه با اعمال زور رژیم ایران باعث افزایش جهل خود و در نتیجه انگ های بیجا نسبت به این و آن میشوند. متاسفانه افزایش جهل مردم و محدود نمودن آنها ابزار مناسبی در دستان کثیف سردمداران این رژیم شده است که به موجبیت آن افراد را با تزریق تحریف شده ها و افکار دروغین به بازی گرفته و بر صندلی های کثیف و دروغین خود تکیه زده و بر اعمال ناپسند و بی شرمانه ی خود ادامه دهند.

 

 

سردمداران این حکومت بدانند و این خط خرافه پرستی و بی عقلی را بر خود پایان یافته ببینند.

چرا که همچون ما سکوت جهل و بد بینی را که شما در اذهان مردم به وجود می آورید از بین برده و با دانش به روز خود با افتخار و سربلندی به مردم عزیز جمهوری کوروش بزرگ ایران پهناور یاری رسانده و آنها را با واقعیت های عقلانی و منطقی آشنا میکنیم.

البته همه می دانیم که رسانه های ایران همیشه همه ی اخبار را اعلام نکرده و شاید بعضی مواقع ترجمه های سخنان افراد مطرح در جهان را اشتباها و به نفع خود تمام کنند ( یعنی جوری که اگر سخنان آنها از افراد مطرح در ایران انتقاد کنند و یا کارهای گذشته ی آنها را افشا کنند رسانه های ایران آن را اصلا پخش نخواهند کرد و یا ترجمه ای غیر از آن چیزی که باید و شاید روی آن می گذارند.) حال تصمیم با شماست.

آیا دوست ندارید که رسانه های ایران همانند امریکا، کانادا و صدها کشور دیگر باشد؟

چرا امریکا باید همیشه در هر زمینه ای کشور اول و مطرح دنیا باشد اما ایران ...... .

آیا می دانید افرادی که پاسپورت و یا گرین کارت امریکا را داشته باشند می توانند به ١٣٠ کشور بدون ویزا سفر کنند ولی ایران تنها به ١۴ کشور.

چرا باید ایران اینگونه در جهان در سطح پایین باشد؟ ایرانی که در دهه فجر و در روز ولادت یکی از معصومین (امام موسی کاظم (ع) و روز ١۵ بهمن) ماهواره ی امید را به فضا بفرستد اما اینقدر در جهان بدون قدرت باشد؟


 
comment نظرات ()